Okul gezilerinde Skola Travel’i tercih eden okullarımız ile geçirdiğimiz bilgi ve eğlence dolu anları sizlerle paylaşıyoruz.

Terakki Vakfı Okulları Özel Levent Şişli Terakki İlkokulu öğrencileri ile Kelebek Çiftliğini ziyaret ederek keyif ve bilgi dolu bir gün geçirdik. Öğrencilerin ayrıca Kelebek Çiftliği bünyesindeki yüzlerce kelebek türünü inceleme fırsatları oldu.

Şişli Terakki Levent ve Tepeören yerleşkeleri matematik kulüpleriyle, ustalarla buluşmak üzere Şirince Nesin Matematik köyüne yol aldık. Ünlü matematikçi Ali Nesin’in kurduğu ve yaşattığı bu muhteşem köyde öğrencilerimiz matematiği keyif alarak öğrenmenin yollarını keşfettiler.

Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu Tepeören yerleşkesi öğrencileri ile, Atatürk’ün çocuklarımıza örnek olan doğa sevgisinin en güzel sembollerinden biri olan Yalova’daki Yürüyen Köşk’ü ziyaret ettik.

Yaklaşık 80 öğrencinin katıldığı ziyarette öğrencilerimiz köşkün hikayesini dinlediler, yaşlı çınar ağacını gördüler ve bu küçük ve mütevazi dinlenme köşkünü içinde Atatürk’e ait hatıra eşyaları inceleme fırsatı buldular.

Terakki Vakfı Okulları Özel Levent Şişli Terakki İlkokulu öğrencileri ile 2017-2018 öğretim yılına çok keyifli, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir geziyle veda ettik.

2, 3 ve 4. sınıfta okuyan yaklaşık 600 öğrencimizin tüm sınıf öğretmenleri ile birlikte ayrı ayrı günlerde katıldığı okul gezimizde, Forest Kemerburgaz’da doğayla iç içe spor aktiviteleri ve çevre bilinci aşılayan özel etkinliklerle dopdolu saatler geçirdik.