Okul gezilerinde Ulusoy deneyimi ve kalitesi.

Skola Travel olarak çatı kuruluşumuz Ulusoy Globus altında, Türkiye’de turizm taşımacılığının temellerini atan Ulusoy markasının 3. kuşak temsilcileri olarak hizmet veriyoruz. Seyahatlerimizde güvenlik, konfor ve hizmet kalitesini en yüksek standartlarda sunmaya çalışıyor, yaptığımız her işe bu büyük mirasın sorumluluğunu alarak yaklaşıyoruz.

Skola Travel ile

Taşımacılık ve tur organizasyonu deneyimi bir arada.

Güven odaklı hizmet ve fark yaratan deneyim.

Yurt içi ve yurt dışı turizm operatörlüğünün yanı sıra okul ve eğitim gezilerinde de hem tur organizatörü hem de ulaşım tedarikçisi olarak çift yönlü bir deneyimimiz bulunuyor. Gerekli tüm resmi yetki belgelerine sahibiz. Kısacası yaptığımız işe her yönüyle, tüm detaylarıyla hakim olarak yapıyoruz. Çünkü güven kazanmanın zor, kaybetmenin çok kolay olduğunun farkındayız.

Tursab Kayıtlı Resmi Acenta Skola Travel - Ulusoy Globus
Skola Travel - Ulusoy Globus B2 Belgesi

Skola Travel ile

Gidilen her yer okuldur.

Gezerek öğrenmek, öğrenerek gezmek için.

Yaptığımız işi eğitimin bir parçası olarak görüyoruz. İşimize bir eğitimci ve veli gözüyle yaklaşmaya, çocuklarımızın kazanımlarını ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Gidilen her yerin, öğrencilerin hayatlarına şekil verecek, kişiliklerinin inşasına katkı sağlayacak bir bilgi kaynağı olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerin bilgiye görerek, dokunarak ve deneyimleyerek tüm açıklığıyla ulaşmasını sağlayacak, elde edilen bilginin kalıcılığını arttıracak, sıradanlığın ötesinde farklılıklar yaratabilmeye çalışıyoruz.

Skola Travel ile

Fark yaratın.

Partnerlerimizle fark yaratıyoruz.

Skola Travel olarak en önem verdiğimiz şey okul gezilerinde tekdüzeleşmiş konseptlerin dışına çıkarak, yeni ve daha geniş kapsamlı içeriklerle fark yaratmaktır. Bunu sağlamak için her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış partnerlerimizle işbirliği içinde okul gezilerine daha fazla kazanım ve değer katmak için çalışıyoruz.

Partnerimiz Zena Eğitim - Skola Travel Okul Gezileri
Partnerimiz Seiba Anlatı Merkezi - Skola Travel Okul Gezileri
Partnerimiz Pratik Matematik - Skola Travel Okul Gezileri
Partnerimiz Anadolu'ya Yolculuk - Skola Travel Okul Gezileri
Partnerimiz Stadyum Turu - Skola Travel Okul Gezileri

Skola Travel ile

İçiniz rahat olsun.

Gelin birlikte gezelim.

Skola Travel olarak okullarımız için her biri farklı deneyimler sunan, öğrencilerin bireysel ve akademik gelişimlerine katkı sağlayan, birbirinden eğlenceli geziler hazırladık. Dilerseniz bu paket gezilerimizden birini okulunuz adına organize edebiliriz. Ayrıca sizin için okulunuzun müfredatına uygun, üniteler veya sınıflar düzeyinde özel kurgulanmış geziler planlayabiliriz.

Paket turlarımızı inceleyebilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.