Doğa, eğlence, piknik…

Bir orman macerası

Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forest Kemerburgaz, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunuyor. Okulunuzun yıl sonu eğlencesi ya da yeni okul dönemi başlangıçları için çok renkli ve moral dolu bir gün geçirmek için harika bir yer.

Gelin, Skola’nın en ince detaylarına kadar planlanmış bu özel okul gezisi ile gezerek öğrenelim. öğrenerek gezelim.

Günübirlik Okul Gezisi

Birlikte bilgi ve eğlence dolu harika bir gün geçiriyoruz.

Otobüsle Ulaşım

Ulusoy Globus ile güven ve konfor içinde yolculuk yapıyoruz.

Doğa ve Eğlence

Doğayı eğlenerek keşfediyoruz.

Etkinlikler

  • Yüksek İp Parkuru
  • Zipline
  • Tırmanma Duvarı
  • Ağ Parkuru
  • Oryantiring
  • Go-kart Bisikletler

Macera başlasın

Sabah saat 08.45’de okulumuzun önünde bizi bekleyen otobüsümüzlerimiz ve gezi ekibimiz ile buluşup yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa bir yolculukla, İstanbul’un en yeşil bölgesi olan Kemerburgaz’a varıyoruz. Yolculuk sırasında aldığımız hafif kahvaltının ardından Forest Kemerburgaz tesislerinde yüksek ip parkurlarında gruplar halinde maceraya çıkıyoruz.

Doğayı keşfe çıkalım

Burada küçük sınıflarımızla çeşitli yapraklar toplayarak kendi yaprak albümümüzü oluşturuyor ve ağaçları yakından inceleyerek tanıyoruz. Yaş ve boyca daha büyük öğrencilerimizle ise ormanda yön bulma ve konum belirleme eğitimi olan oryantiring parkurlarına başlıyoruz. Ardından piknik tadındaki öğle yemeğimizi restoranımızda alıyoruz.

Eğlenceye devam

Öğle yemeğinden sonra gruplar halinde farklı aktiviteleri tamamlayarak pikniğimizi sürdürüyoruz. Özel eğitmenler ve profesyonel gözetimciler eşliğinde tırmanma parkuru, ağ parkuru ve zipline parkurlarında heyecanlı anlar geçiriyoruz. Öğretmenlerimize ise kendilerine ayrılan özel alanda dinlenecekleri bir gün sağlamaya çalışıyoruz. Dileyen öğretmenlerimiz öğrencileri ile birlikte heyecanlı parkurların tadını da çıkarabilir. Akşamüstü toplanıp sertifikalarımızı alıyoruz ve  tekrar otobüslerimize binerek okulumuzun kapanış saatine yetişmek üzere geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Keşfetmeye hazır mısınız?

Okulunuz için bu geziyi organize etmemizi istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz diğer gezilerimize de inceleyebilirsiniz.

Daha keşfedilecek çok yer var.