Kış sporlarının merkezi

Karlar ülkesi Kartalkaya

Öğrencileriniz için harika bir kış kampı hazırladık. Bu turumuzda Kartalkaya’ya gidiyor üç gün boyunca doyasıya kışı yaşıyoruz. Her gün alınacak kayak dersleri ile spor ve eğlence dolu bir kamp dönemi geçiriyoruz.

Gelin, Skola’nın en ince detaylarına kadar planlanmış bu özel okul gezisi ile gezerek öğrenelim. öğrenerek gezelim.

Konaklamalı Okul Gezisi

Konforlu, temiz ve güvenli otelimizde konaklıyoruz.

Otobüsle Ulaşım

Ulusoy Globus ile güven ve konfor içinde yolculuk yapıyoruz.

Spor ve Doğa

Tarihi yapıları geziyor, şehrin kültürel dokusunu keşfediyoruz.

Aktiviteler

  • Kartalkaya Kayak Merkezi

    • 6 adet kayak veya snowboard dersi (10 kişilik gruplar halinde),
    • Kayak kampı sonunda her öğrenciye özel sertifika belgesi,

Zirveye yol alıyoruz

Sabaha karşı saat 05.00’de okulumuzun önünden otobüslerimiz ile Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Molalarla birlikte yaklaşık 6 saat sürecek bir yolculuk sonrasında bölgeye varışımızla Dorukkaya Otel’in restoranında açık büfe öğle yemeğimizi alıp odalarımıza yerleşiyoruz. İlk gün öğleden sonra gruplar halinde 1 adet kayak dersine katılıyoruz. Akşam yemeğimizi otelde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizde geceliyoruz.

Kayak öğreniyoruz

Sabah açık büfe kahvaltımızı otelde aldıktan sonra kampımızın ikinci gününde öğle yemeği öncesi ve sonrasında birer kez olmak üzere toplam iki adet kayak dersine katılıyoruz. Öğle ve akşam yemeklerimizi otelin restoranında açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizde geceliyoruz.

Karda eğleniyoruz

3. günümüzde otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ve öğle yemeğimizin ardından yine birer kez olmak üzere toplam 2 adet kayak dersimize katılıyoruz. Otelin ikramı olan 5 çayını takiben tarafımıza düzenlenen madalya ve sertifikalarımızı alıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Güzel hatıralarla dönüyoruz

Kampımızın son gününde sabah kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltıyor ve son kayak dersimize katılıyoruz. Öğleden sonra saat 17.00 civarı otelden ayrılıp akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.

Keşfetmeye hazır mısınız?

Okulunuz için bu geziyi organize etmemizi istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz diğer gezilerimize de inceleyebilirsiniz.

Daha keşfedilecek çok yer var.