Nesin Matematik Köyü ile

Matematiğe ev sahipliği yapan Şirince

 Bu çok özel gezimiz ile, İzmir’in en güzel köylerinden biri olan Şirince’ye gidiyoruz. Bu köyü herhangi bir köyden ayıran Nesin Matematik Köyü ile öğrenciler için gerçek yaşayan bir okul olması. Öğrencilerimiz Nesin Matematik Köyü’nün değerli matematikçilerinden ders alarak matematiğin keyfine varıyorlar.

Gelin, Skola’nın en ince detaylarına kadar planlanmış bu özel okul gezisi ile gezerek öğrenelim. öğrenerek gezelim.

Konaklamalı Okul Gezisi

Konforlu, temiz ve güvenli otelimizde konaklıyoruz.

Otobüsle Ulaşım

Ulusoy Globus ile güven ve konfor içinde yolculuk yapıyoruz.

Eğitim ve Kültür

Hem eğitim alacağımız hem de eğleneceğimiz bir gezi.

Gezilecek yerler

  • Şirince
  • Nesin Matematik Köyü
  • İzmir Konak Meydanı
  • Alsancak
  • Kordon
  • Cumhuriyet Meydanı
  • Saat Kulesi

Matematik burada yaşıyor

Akşam saat 23.00 civarı okulumuzun önünden bizlere tahsis edilen otobüslerimizle heyecanlı yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde İzmir’in Şirince Köyü’ne varışımızla serpme köy kahvaltımızı alıyor ve köyü geziyoruz. Öğlene doğru Matematik Köyü’ne giriş yapıyor ve öğle yemeğimizi alarak kampa yerleşiyoruz. Öğleden sonra değerli matematik profesörlerimizden ders alıyoruz. Ders sonrası akşam yemeğimize kadar serbest zamanımız oluyor.

Sayıların eğlenceli dünyası

Ertesi gün kahvaltımız sonrasında matematik dersimizi alıyoruz. Öğleden sonraki dersimize kadar öğle yemeğimizi alıyor ve serbest zamana sahip oluyoruz. Akşam yemeğimizden sonra film izliyoruz. Matematik Köyü’nde son günümüzde kahvaltımız sonrasında son matematik dersimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Matematik Köyü’nden çok güzel ve keyifli hatıralar ile ayrılıyoruz.

İzmir’e selam veriyoruz

İstanbul’a dönüş yolumuzda İzmir’i panoramik olarak gezip Konak Meydanı, Alsancak, Kordon, Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi’ni görüyor; yolda akşam yemeği molası veriyor ve akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.

Keşfetmeye hazır mısınız?

Okulunuz için bu geziyi organize etmemizi istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz diğer gezilerimize de inceleyebilirsiniz.

Daha keşfedilecek çok yer var.