Faydalı işbirlikleri ile fark yaratıyoruz.

Skola Travel olarak en önem verdiğimiz şey
okul gezilerinde tekdüzeleşmiş konseptlerin dışına çıkarak, yeni ve daha geniş kapsamlı içeriklerle fark yaratmaktır.
Bunu sağlamak için her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış partnerlerimizle işbirliği içinde
okul gezilerine daha fazla kazanım ve değer katmak için çalışıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı ve İçerik Partnerimiz

Zena Eğitim & Seyahat

Zena Eğitim & Seyahat çalışmalarını farklı alanlarda sürdüren akademisyen, sanatçı ve tiyatroculardan oluşan bir ekibin Zeynep Nur Ayanoğlu öncülüğünde bir araya gelmesiyle 2016 yılında kuruldu. Çocukların ve gençlerin dünyayla entelektüel bir bağ kurmalarını ve o dünyayı yorumlamak için kendilerine has bir bilgelik inşa etmelerini kolaylaştırmak, hem de yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli zaman geçirerek bunu yapmanın mümkün olduğunu görmelerini sağlamak Zena’nın ana amacını oluşturuyor.

Skola Travel olarak okul gezilerimizde Zena’nın eğitim danışmanlığından yararlanıyoruz. Ayrıca okullarımıza portföyümüzdeki gezilerimizin standart versiyonlarına alternatif olarak içeriği Zena tarafından özel olarak oluşturulmuş özel temalı versiyonlarını sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için partnerimizin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tıklayın

Anlatı Partnerimiz

Seiba Uluslararası Anlatıcılık Merkezi

Nazlı Çevik Azazi liderliğinde kurulan Seiba, hikâye anlatma sanatının Türkiye’de hatırlanması, çağdaş bir anlatı dilinin yaratılması ve uluslararası sahnede tanıtılması için çalışmalar yürütmektedir. Öğrencilere yönelik yapılan çalışmalarda amaç çocukların masalın ana kahramanıyla özdeşleşip ve onun başından geçen tüm olayları kendileri deneyimliyormuş gibi hissetmelerini sağlayarak çocukların dinleme, anlatma becerilerini geliştirmenin yanı sıra, empati yetilerinin ve özgüvenlerinin artmasını sağlamaktır.

Skola Travel olarak Seiba ile gezilerimize özel içerikler oluşturmak, standartlaşmış kalıplaşmış anlatımları kırarak yepyeni bir dil ile farklı bir deneyim yaşatan gezi anlatımları yaratmak için birlikte çalışıyoruz. Okulunuz için Seiba anlatıcılarının eşsiz katkılarıyla farklılaştırılmış özel temalı geziler düzenleyebiliriz.

Ayrıntılı bilgi için partnerimizin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tıklayın

İçerik Partnerimiz

Pratik Matematik

World of Maths grubunun Türkiye kolu olan Pratik Matematik, ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik, matematikle eğlenceyi birleştiren benzersiz bir aktivite programıdır. Deneyimli bir ekibin yönetiminde gezi boyunca öğrencilerin birebir katılımının sağlandığı, kısa süreli ve eğlenceli aktiviteler dizisini içermektedir.

Skola Travel olarak Pratik Matematik ile birlikte günübirlik müze gezileri düzenliyoruz. Öğrencilerimiz bu programlarda bir yandan müzede sergilenen tarihi, kültürel ve bilimsel eserleri görüp tanırken bir yandan da müze içeriğinden yararlanan interaktif matematik uygulamaları ile matematiği hayatın içinde deneyimliyorlar.

Ayrıntılı bilgi için partnerimizin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tıklayın

Anadolu Gezileri Partnerimiz

Anadolu’ya Yolculuk

Anadolu’ya Yolculuk, AFIAP ünvanlı fotoğrafçı Nuri Çorbacıoğlu’nun Kapadokya, Kırgız Otağı ve Yılkı Atları başta olmak üzere Anadolu’nun tarihi, coğrafi ve kültürel tüm zenginliklerini birlikte keşfetmek amacıyla gerçekleşen fotoğraf turları ve atölye çalışmalarıdır. Öncelikle Kayseri’de başlayan Anadolu’ya Yolculuk Fotoğraf Turları daha sonra Anadolu’nun yeni rotalarına keşifler düzenler hale gelmiştir.

Skola Travel olarak Anadolu’ya Yolculuk ekibi ile özellikle öğretmen gruplarımıza yönelik daha önce hiç yaşanmamış türden bir gezi deneyimi sunmak için birlikte çalışıyoruz.

Ayrıntılı bilgi için partnerimizin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tıklayın

Stadyum Gezileri Partnerimiz

Stadyum Turu

Stadyum Turu tüm taraftar ve sporseverlere, ülkemizin saygın futbol kulüpleri ile işbirliği yaparak, unutulmayacak deneyimleri ilk kez yaşatmayı vadeden bir hizmetler bütünü sunuyor. Futbol mabedlerini, dünya standartlarında tasarlanmış ve en son teknolojiyle kurgulanmış deneyim alanlarına dönüştürüyor.

Skola Travel olarak Stadyum Turu işbirliği ile öğrencilerimizi birçoğunun mutlaka taraftarı da olduğu, kültürümüzün ve tarihimizin birer parçası haline gelmiş Fenerbahçe ve Beşiktaş futbol kulüplerimizin tesislerine götürüyoruz.

Ayrıntılı bilgi için partnerimizin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tıklayın

Gelin birlikte gezelim.

Skola Travel olarak okullarımız için her biri farklı deneyimler sunan, öğrencilerin bireysel ve akademik gelişimlerine katkı sağlayan, birbirinden eğlenceli geziler hazırladık. Dilerseniz bu paket gezilerimizden birini okulunuz adına organize edebiliriz. Ayrıca sizin için okulunuzun müfredatına uygun, üniteler veya sınıflar düzeyinde özel kurgulanmış geziler planlayabiliriz.

Paket turlarımızı inceleyebilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.