Skola Travel Okul Gezileri - Blog Forest Kemerburgaz Şişli Terakki

Terakkili çocuklarımızla Forest Kemerburgaz’da yıl sonu şenliği.

Terakki Vakfı Okulları Özel Levent Şişli Terakki İlkokulu öğrencileri ile 2017-2018 öğretim yılına çok keyifli, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir geziyle veda ettik.

1, 2, 3 ve 4. sınıfta okuyan yaklaşık 800 öğrencimizin tüm sınıf öğretmenleri ile birlikte ayrı ayrı günlerde katıldığı okul gezimizde, Forest Kemerburgaz’da doğayla iç içe spor aktiviteleri ve çevre bilinci aşılayan özel etkinliklerle dopdolu saatler geçirdik.

1. sınıf öğrencilerimiz dağıttığımız özel yaprak albümü ile “Ağaçlar” ünitesi ile ilişkilendirilen çalışmada belirli ağaç yapraklarını bulup albümlerine ekleyerek kendi hatıralarını oluşturdular. Sonrasında serbest ağ parkurunda doyasıya eğlendiler.

2. ,3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz ise gruplar halinde oryantiring (doğada yön bulma ve konum tespit etme) çalışması yaptılar. Yüksek ip parkurları, gezi rotaları, ağ parkuru gibi etkinliklere katılan öğrencilerimiz doğa hakkında birçok şey öğrenmenin yanı sıra fiziksel aktiviteler sayesinde oldukça keyifli anlar yaşadılar.

Skola’yla keşfedin.

Forest Kemerburgaz okul gezimizi inceleyebilirsiniz.